ONLİNE ÖDEMELERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ!

Açık Rıza Beyanı

Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin

Açık Rıza Beyanı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, Taget Bilişim Teknolojileri Diş Ticaret Limited Şirketi (“TAGET”/”Şirket”)https://www.taget.com.tr/KVKK-aydinlatma-metni adresinden, Taget mobil uygulaması üzerinden ve www.mytaget.com adresinden her zaman erişebileceğim aydınlatma metninde detaylı olarak açıklandığı şekilde kişisel verilerimin işlenmesine aşağıdaki rıza beyanı ile onay veriyorum.


Kişisel Verilerin Yurt dışına Aktarılmasına İlişkin Açık Rıza Beyanı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, Taget Bilişim Teknolojileri Diş Ticaret Limited Şirketi (“TAGET”/”Şirket”)https://www.taget.com.tr/KVKK-aydinlatma-metni adresinden, Taget mobil uygulaması üzerinden ve www.mytaget.com adresinden her zaman erişebileceğim aydınlatma metninde detaylı olarak açıklandığı şekilde kişisel verilerimin yurtdışına aktarılmasına aşağıdaki rıza beyanı ile onay veriyorum.

Yurtdışı aktarım: Mevcut veya ileride güncelleyeceğim kişisel verilerimin; bilişim teknolojileri, pazarlama/reklam faaliyetleri ya da uzmanlık gerektiren danışmanlık vb. konularda Taget’ in yurt dışında yerleşik iş ortakları, tedarikçileri ve hizmet sağlayıcıları ile paylaşılmasına rıza veriyorum.